Strona główna arrow Zwierzaki
Zwierzaki
Psy do adopocji
Urząd Miasta i Gminy poszukuje nowych opiekunów dla dwóch szczeniaków, (suka i pies), które obecnie przebywają w Grabownie Wielkim na składowisku odpadów. Pieski są łagodne i towarzyskie. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt z Urzędem Miasta i Gminy w Twardogórze pod nr tel. 71 399 22 39.

 
Program opieki nad zwierzętami
Uchwała nr XXXIV.281.2014 Rady Miejskiej w Twardogórze z dnia 6 marca 2014 r. w sprawie: przyjęcia programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobieganiu bezdomności zwierząt na terenie miasta i gminy Twardogóra w 2014 roku - pobierz
 
Bezdomne psy
Gminy w Twardogórze informuję, że wg stanu na dzień 27.11.2013 r., zaopiekowała się aż 15 bezdomnymi psami w tym 5 z nich trafiło do swoich właścicieli, 8 znalazło nowych opiekunów, 1 umieszczono w schronisku, a 1 znajduje się w kojcu w Grabownie Wielkim na składowisku odpadów, który czeka na właściciela lub nowego opiekuna.
Jeśli zauważysz bezdomnego psa, który przebywa w Twojej okolicy już od kilku dni, jest zaniedbany, agresywny zgłoś ten fakt w UMiG Twardogóra, pokój nr 3 lub pod nr tel. 71 399 22 39.
Jednocześnie informujemy, że jeśli zwierzę ma właściciela, a błąka się po okolicy własnego domu, bez kagańca, należy ten fakt zgłosić na Komisariat Policji. Właściciel psa zostanie ukarany karą grzywny na postawie kodeksu postępowania w sprawach o wykroczenie.
 
Pies do adopcji
 Urząd Miasta i Gminy w Twardogórze poszukuje właściciela bądź nowego opiekuna psa (suka), rasy mieszanej, którego znaleziono w Twardogórze, przy ul. Leśnej. Aktualnie przebywa w kojcu w Grabownie Wielkim na składowisku odpadów. Zainteresowanych prosimy o kontakt z Urzędem Miasta i Gminy w Twardogórze pod nr tel. (71) 399 22 39 lub (71) 399 22 41.
 
««  start « poprz. 1 2 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 15 - 18 z 18


© 2019 Ekologiczna Strona Twardogóry - eko.twardogora.pl :: Joomla! jest Wolnym Opogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.
Wydanie polskie: Polskie Centrum Joomla!