Strona główna
Bezpłatna zbiórka opon
 Burmistrz Miasta i Gminy w Twardogórze informuje, że na terenie gminy Twardogóra odbędzie się bezpłatna zbiórka zużytych opon jednośladów (rower, motor) oraz samochodów osobowych, ciężarowych i dostawczych! Zbiórka nie dotyczy opon pochodzących od pojazdów rolniczych, leśnych oraz przemysłowych, o średnicy powyżej 110 cm!
Termin przeprowadzenia odbioru zużytych opon:
Marzec-kwiecień 2012 r. – zgodnie z harmonogramem wywozu odpadów segregowanych metodą workową.
Miejsce odbioru zużytych opon:
Opony o średnicy do 70 cm należy wystawić przed wjazdem na teren posesji (razem z workami zawierającymi odpady segregowane);
Opony o średnicy od 70 do 110 cm nie będą odbierane wraz z odpadami segregowanymi. Takie opony należy przywieźć samemu na teren bazy Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Twardogórze (ul. Wrocławska 15), w godzinach od 7.30 do 14.00, po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym w w/w zakładzie, pod nr 71 315 80 60.
Warunek odbioru zużytych opon:
Opony powinny być czyste, bez zanieczyszczeń (piasek, ziemia, inne) oraz bez felg.
 
AKCJA KIEROWANA JEST DO OSÓB FIZYCZNYCH I NIE OBEJMUJE OSÓB PROWADZĄCYCH DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ ZWIĄZANĄ Z WYMIANĄ OPON ORAZ INNĄ DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZĄ W RAMACH KTÓREJ, POWSTAJE ZNACZNA ILOŚĆ W/W ODPADÓW. ZGKiM W TWARDOGÓRZE, NIE BĘDZIE WYSTAWIAŁ KART PRZEKAZANIA ODPADU.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


© 2019 Ekologiczna Strona Twardogóry - eko.twardogora.pl :: Joomla! jest Wolnym Opogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.
Wydanie polskie: Polskie Centrum Joomla!