Strona główna
Konkurs Przedsiębiorca z klimatem
Informujemy, że Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa przystąpiła do realizacji projektu „Przedsiębiorca z klimatem”.

Celem w/w projektu jest podnoszenie wiedzy w zakresie ograniczenia oddziaływania mikro, małych i średnich przedsiębiorstw na środowisko i zmiany klimatyczne.

Fundacja – w ramach realizacji projektu – prowadzi działania informacyjno-edukacyjne z zakresu efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach.  Ponadto organizuje spotkania  z przedsiębiorcami, konferencje oraz konkurs „Przedsiębiorca z klimatem”.

Przedsiębiorcy, którzy wdrożyli najciekawsze niskonakładowe rozwiązania obniżające zużycie energii, działania zwiększające efektywność energetyczną, wprowadzili nowy ekologiczny produkt lub usługi w swojej działalności  (o zmniejszonym oddziaływaniu na środowisko, bądź zmniejszający zużycie energii) mogą wziąć udział w organizowanym przez Fundację ogólnopolskim konkursie „Przedsiębiorca z klimatem”.
Aby wziąć w nim udział  należy w terminie do dnia 31 stycznia 2016 r., do godziny 16.00 dostarczyć lub przesłać na adres Fundacji (ul. Gombrowicza 19, 01-682 Warszawa) wypełniony przez przedsiębiorcę formularz zgłoszeniowy .

Dla osób zainteresowanych niniejszym projektem został przygotowany poradnik dotyczący ograniczania zużycia energii w firmie, który dostępny jest na stronie http://www.przedsiebiorcazklimatem.pl/
Dodatkowe informacje: do pobrania (.pdf)
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


© 2019 Ekologiczna Strona Twardogóry - eko.twardogora.pl :: Joomla! jest Wolnym Opogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.
Wydanie polskie: Polskie Centrum Joomla!