Strona główna
Odbiór odpadów
Podmiotem odbierającym odpady komunalne od właścicieli nieruchomości z terenu gminy Twardogóra od 01 stycznia 2016 r. jest Zakład Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o., ul. Wrocławska 15, 56-416 Twardogóra (dawny Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Twardogórze).
Zebrane z terenu naszej gminy zmieszane odpady komunalne i pozostałości z sortowania odpadów komunalnych przeznaczonych do składowania transportowane są do RIPOK w miejscowości Rudna Wielka k. Wąsosza (powiat górowski) prowadzonego przez przedsiębiorstwo Chemeko-System Sp. z o.o. Zakład Utylizacji, Recyklingu, Przerobu i Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych i Przemysłowych z siedzibą we Wrocławiu.
Zebrane z terenu naszej gminy odpady ulegające biodegradacji transportowane są do RIPOK we Wrocławiu, prowadzonego przez Przedsiębiorstwo Rodzinne Merta & Merta Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu.
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


© 2019 Ekologiczna Strona Twardogóry - eko.twardogora.pl :: Joomla! jest Wolnym Opogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.
Wydanie polskie: Polskie Centrum Joomla!