Strona główna arrow Zwierzaki arrow PO CO MASZ KUPOWAĆ PSA? ADOPTOWAĆ TEŻ SIĘ DA!
PO CO MASZ KUPOWAĆ PSA? ADOPTOWAĆ TEŻ SIĘ DA!

 Zgodnie z art. 11. 1 (Dz.U. 2003 nr 106 poz. 1002) Zapewnianie opieki bezdomnym zwierzętom oraz ich wyłapywanie należy do zadań własnych gmin. Nadrzędnym celem naszych działań jest pomoc w znalezieniu stałych domów dla bezdomnych, porzuconych zwierząt potrzebujących pomocy człowieka.

Urząd Miasta i Gminy w Twardogórze poszukuje osób (lub właścicieli), które mogłyby zaopiekować się bezdomnymi psami, przybywającymi w kojcach w Grabownie Wielkim.
Zainteresowanych prosimy o kontakt z Urzędem Miasta i Gminy w Twardogórze pod nr tel. (71) 399 22 39 lub (71) 399 22 40.

Rasa: Owczarek niemiecki
Płeć: Suka
Data odłowienia: 17.12.2016 rok
Uwagi: Pogodne usposobienie, łagodny, posłuszny

Rasa: Kundel (mieszaniec)
Płeć: Pies
Data odłowienia: 27.12.2016 rok
Uwagi: Spokojny, bojaźliwy, posłuszny

Jak przebiega adopcja psów na terenie gminy Twardogóra:

1) Wyrażenie chęci adopcji należy zasygnalizować telefonicznie pod numerem telefonu. (71) 399 22 39 lub (71) 399 22 40, bądź osobiście w UMiG Twardogóra, w Referacie Gospodarki Nieruchomościami i Ochrony Środowiska (pok. nr 3, I piętro).
2) Po zgłoszeniu chęci adopcji, istnieje możliwość zobaczenia psa w punkcie tymczasowego przetrzymania, który znajduje się na składowisku odpadów w Grabownie Wielkim. Psy można odwiedzać od poniedziałku do piątku, w godz. od 6:00 do 14:00, po uprzednim powiadomieniu pracownika ZGK Sp. z o.o. odpowiedzialnego za czworonogi.
3) Koszty: Adopcja jest bezpłatna. Nowy dom samodzielnie organizuje wyprawkę i pokrywa koszty transportu. Dodatkowo istnieje możliwość kastracji (sterylizacji) oraz przeprowadzenia podstawowych zabiegów weterynaryjnych np. podanie leków wzmacniających, szczepienie, odrobaczanie - na koszt gminy
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »


© 2019 Ekologiczna Strona Twardogóry - eko.twardogora.pl :: Joomla! jest Wolnym Opogramowaniem wydanym na licencji GNU/GPL.
Wydanie polskie: Polskie Centrum Joomla!